Welcome to Ukraine! Steppe By Step Travel Agency — Any Services You need Traveling Ukraine!

English Francais Русский Українська
English
Francais
Русский
Українська

Подорожі і екскурсії Україною

Київ. Оглядова екскурсія

3 години

Могутній красень-велетень Київ, посів на дніпровських кручах, оточив себе численними парками. Сам Дніпро, позаздрив невеличкій річці Почайні, наблизився до підніжжя міста, щоб навіки стати його супутником. І з того часу схили давнього Києва понад 15 сторіч зберігають легендарну історію чарівного міста.

Він пам’ятає, як Володимир охрестив киян, як Ярослав збудовував Софію, як зароджувалася Києво-Печерска Лавра, як Нестор Літописець писав історію давньої Русі, як Петро могила очолив Києво-Могилянську академію.

Він надихав Т. Шевченка, Н. Лисенка, Л. Украинку до написання великих творів мистецтва. Життя багатьох відомих літераторів пов’язана з історією міста. Тут жили і творили А. Малишко, М. Рильський, О. Гончар. Тут народився «Бравий солдат Швейк» Я. Гашека. На сценах київських театрів виступали відомі Ф. Ліст, П. Чайковський, С. Рахманінов.

Але не завжди історія Києва була безхмарною. Довгий час він протистояв фашиській навалі. Велика ціна людських життів була заплачена за оборону і звільнення міста. Повоєнні роки стали новим етапом у розбудові і реконструкції міста. І зараз він продовжує розвиватися, і ніяки економічні і політичні негаразди не змогли позбавити наше місто слави однієї з найкращих столиць Європи і світу.

Відвідавши цю екскурсію, ви побачите що Київ – місто контрастів, де сива давнина тісно переплетена з динамічною сучасністю, де схили і долини складають єдиний ансамбль, де в центрі міста збереглись великі зелени оази парків, де широкі шумні магістралі мирно співіснують з вузенькими тихими вуличками.

Київ – це дійсно величне місто!

Тип екскурсіїКількість людей Ціна
група29-45 чол. 300 у.о.
група17-28 чол. 220 у.о.
6-16 чол. 200 у.о.
3-5 чол. 150 у.о.
1-2 чол. 120 у.о.

Кількість входів на дану сторінку (українська) : 6042

Дивіться також
Мандруймо разом!
Our Partner: Travel to Ukraine -
The Official Travel Website and Guide for Ukraine
Adventure Travel Tips -
The Global Directory of Adventure Travel Websites.
©2006 Steppe by Step Travel Agency. Kyiv. Ukraine
Contact us: contact@steppe.com.ua
Phone No. +38 097 983 30 69
Web Site development:
SET Laboratory & Innovation Studio
Innovation Studio FreshKnowledge Semantic CMS